Cennik

ILE KOSZTUJĄ NASZE USŁUGI?

Nasze usługi kosztują mało w porównaniu z oszczędnościami, które dajemy Klientom. Są tylko małym procentem generowanych dla Ciebie oszczędności – zwykle ten procent nie przekracza 15% oszczędności rocznych.

CO JEŚLI NIE BĘDZIE OSZCZĘDNOŚCI?

Zanim podejmujemy współpracę, przygotowujemy dla Ciebie BEZPŁATNY raport z przeprowadzonego wstępnego audytu, na którym opisujemy wszystkie możliwe działania i rozpisujemy możliwe REALNE oszczędności.

Dopiero WTEDY  sam podejmujesz decyzję, czy chcesz nam zlecać współpracę.

Pamiętaj, że nasze abonamenty rozpoczynają się już od 97 zł/mc i zawsze są uzależnione od oszczędzanych dla Ciebie pieniędzy.

Finalna cena abonamentu uwzględnia także ilość punktów poboru energii, łatwość komunikacji i stopień skomplikowania podejmowanych działań.

Skontaktuj się już teraz

Jesteśmy pewni, że współpraca z nami będzie dla Ciebie korzystna

dr Marek PrzychodzeńPrezes zarządu
Absolwent i doktor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracę w sprzedaży rozpoczął w firmie „Telepoland” (telefonia Play). Sprzedaż energii elektrycznej zainaugurował w ramach współpracy z firmą Vattenfall Sales Poland, następnie sprzedawał energię firm Energa Obrót S.A. oraz KRI Marketing and Trading S.A. (Duon). W ramach tych działań pozyskiwał dużych klientów korporacyjnych.

 

Założył firmę EIDOS Marek Przychodzeń, w ramach której rozwinął działalność na polu outsourcingowym i tworzenia grup zakupowych. Obecnie współwłaściciel i menedżer spółki EIDOS, prowadzonej wraz z Michałem Podniesińskim.

 

Telefon: +48 12 307 04 56

 

E-mail: przychodzen@eidos.krakow.pl

Dr Michał PodniesińskiWiceprezes
Absolwent i doktor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z energetyką związany od 2011. Sprzedawał energię w firmie E-ENERGO-Projekt Autoryzowany partner Energa Obrót S.A., sprzedawał energię także dla KRI Marketing & Trading (Duon). Od 2012 pracownik firmy doradczej EIDOS. Obecnie menedżer i współwłaściciel firmy EIDOS.

 

Telefon: +48 12 307 04 56

 

E-mail: podniesinski@eidos.krakow.pl

mgr inż. Agata SzymczykAudytor energetyczny
Telefon: +48 12 307 04 56

E-mail: agata@eidos.krakow.pl

Mgr inż. Joanna KitaStarszy specjalista ds. obsługi klienta
Telefon: +48 12 307 04 56

E-mail: joanna@eidos.krakow.pl

inż. Kamila MusiałSpecjalista ds. obsługi klienta
Telefon: +48 12 307 04 56

E-mail: kamila@eidos.krakow.pl

Sebastian KrólMenedżer ds. kontraktów na gaz i energię elektryczną
Telefon: +48 12 307 04 56

E-mail: sebastian@eidos.krakow.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym w celach kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Eidos sp. z o.o. Więcej dowiesz się z naszych informacji RODO.

    Aby móc kliknąć "Wyślij" należy zaznaczyć wymaganą zgodę.