O nas - kilka słów o firmie

Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą oferującą realne korzyści

Spółka EIDOS  rozwinęła się z firmy EIDOS Marek Przychodzeń, powstałej w 2011 roku. Nasza firma ewoluowała wraz ze zmianami na rynku energetycznym. Szybko uświadomiliśmy sobie, że najlepiej spełnimy oczekiwania naszych Klientów, gdy zamiast spółek energetycznych zaczniemy reprezentować interesy odbiorców.

Dzięki przejrzystemu mechanizmowi współpracy odciążamy firmy od zajmowania się sprawami energii i w ich imieniu negocjujemy najlepsze ceny, warunki formalno-prawne sprzedaży i przesyłu prądu oraz na bieżąco monitorujemy kluczowe parametry gospodarki energią w przedsiębiorstwach.

Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo WYNIKI

– Jack Canfield i Mark Victor Hansen

Współpraca z nami to GWARANCJA KORZYŚCI a co najważniejsze GWARANCJA WYNIKÓW dla Twojej firmy

Dlaczego EIDOS?

Zobacz na jakie korzyści ze współpracy możesz liczyć

Pracujemy w interesie klienta

EIDOS nie pobiera żadnych wynagrodzeń i prowizji, poza tymi, które otrzymuje od Klientów. Stąd bierze się pewność, że pracujemy w interesie naszych klientów. Kiedy doradzamy moment zakupu energii, nie kierujemy się doraźnym zyskiem czy prowizją, tylko długofalowym interesem naszego mocodawcy, czyli Ciebie.

Grupy zakupowe

Firma EIDOS tworzy od lat „Krakowską Grupę Zakupową” w ramach której łączymy siłę negocjacyjną mniejszych podmiotów, w szczególności odbiorców przemysłowych, w celu wynegocjowania od sprzedawców energii i gazu jak najlepsze warunki. Przez cały rok monitorujemy sytuację na giełdzie i rekomendujemy naszym klientom optymalny moment zakupu. Dzięki wielomilionowej wielkości transakcji nasi Klienci otrzymują warunki, jakich samodzielnie nie mogliby wynegocjować.

Zarządzanie dużą ilością punktów poboru

Firma EIDOS szczyci się tym, że obsługujemy prestiżowe podmioty (banki, sieci spożywcze, grupy kapitałowe) posiadające wiele placówek i punktów poboru energii. W ramach usługi outsourcingu porządkujemy za pomocą specjalnie dedykowanego komputerowego systemu CRM sprawy związane z terminami obowiązywania umów na dostawę mediów, okresów wypowiedzenia, zarządzamy bieżącą kontrolą podstawowych parametrów zużycia oraz archiwizujemy zdarzenia związane z obsługiwanymi przez nas punktami poboru.

Kompleksowa obsługa

Firma EIDOS nie zostawia klientów bez pomocy podczas procesu zmiany sprzedawcy energii czy gazu czy przedłużania umów, lecz pod początku do końca procesu monitoruje jego przebieg, by Klient nie tylko cieszył się niską ceną, lecz także wolnością od problemów czy omyłek związanych z procesem zmiany sprzedawcy. Wielokrotnie nasi klienci przekonywali się, że jakość świadczonych przez nas usług jest przynajmniej równie ważna, jak niska cena prądu czy gazu.

Montaż, obsługa techniczna, projekty, audyty, panele fotowoltaiczne

Firma EIDOS samodzielnie, lub przez swoich podwykonawców, oferuje całą paletę usług wspomagających gospodarkę energetyczną naszych klientów. Oferujemy tworzenie projektów nowych i modernizowanych przyłączy, dobór i sprzedaż transformatorów, audyty efektywności energetycznej, sprzedaż, montaż i serwis paneli fotowoltaicznych

Doradztwo w zakresie prawa energetycznego

Szybko zmieniające się warunki prawne (w tym nowe ustawodawstwo związane z odnawialnymi źródłami energii, efektywnością energetyczną czy akcyzą na gaz i energię elektryczną) powoduje, że doradztwo w zakresie prawa energetycznego i pokrewnych dziedzin staje się koniecznością. Świadomość własnych praw i zdolność ich egzekwowania w dziedzinie zużycia mediów częstokroć stanowi decydujący czynnik w planach rozwojowych firmy czy możliwościach uzyskania rozmaitych ulg. Częstokroć jako jedni z pierwszych umożliwiamy naszym Klientom korzystanie z nowych możliwości w tym zakresie.

Skontaktuj się już teraz

Jesteśmy pewni, że współpraca z nami będzie dla Ciebie korzystna

dr Marek PrzychodzeńPrezes zarządu
Absolwent i doktor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracę w sprzedaży rozpoczął w firmie „Telepoland” (telefonia Play). Sprzedaż energii elektrycznej zainaugurował w ramach współpracy z firmą Vattenfall Sales Poland, następnie sprzedawał energię firm Energa Obrót S.A. oraz KRI Marketing and Trading S.A. (Duon). W ramach tych działań pozyskiwał dużych klientów korporacyjnych.

 

Założył firmę EIDOS Marek Przychodzeń, w ramach której rozwinął działalność na polu outsourcingowym i tworzenia grup zakupowych. Obecnie współwłaściciel i menedżer spółki EIDOS, prowadzonej wraz z Michałem Podniesińskim.

 

Telefon: +48 12 307 04 56

 

E-mail: przychodzen@eidos.krakow.pl

Dr Michał PodniesińskiWiceprezes
Absolwent i doktor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z energetyką związany od 2011. Sprzedawał energię w firmie E-ENERGO-Projekt Autoryzowany partner Energa Obrót S.A., sprzedawał energię także dla KRI Marketing & Trading (Duon). Od 2012 pracownik firmy doradczej EIDOS. Obecnie menedżer i współwłaściciel firmy EIDOS.

 

Telefon: +48 12 307 04 56

 

E-mail: podniesinski@eidos.krakow.pl

mgr inż. Agata SzymczykAudytor energetyczny
Telefon: +48 12 307 04 56

E-mail: agata@eidos.krakow.pl

Mgr inż. Joanna KitaStarszy specjalista ds. obsługi klienta
Telefon: +48 12 307 04 56

E-mail: joanna@eidos.krakow.pl

inż. Kamila MusiałSpecjalista ds. obsługi klienta
Telefon: +48 12 307 04 56

E-mail: kamila@eidos.krakow.pl

Sebastian KrólMenedżer ds. kontraktów na gaz i energię elektryczną
Telefon: +48 12 307 04 56

E-mail: sebastian@eidos.krakow.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym w celach kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Eidos sp. z o.o. Więcej dowiesz się z naszych informacji RODO.

    Aby móc kliknąć "Wyślij" należy zaznaczyć wymaganą zgodę.